Czym jest deratyzacja?

Gniezno i okolice tej miejscowości to rejon, w którym wykonujemy usługę deratyzacji w domach, firmach, obiektach użyteczności publicznej oraz sportowych. Podejmowane przez nas działania polegają na rozmieszczeniu trutki lub specjalnych urządzeń wyłapujących myszy albo szczury, a także inne gryzonie. Zabiegi te mają na celu wyeliminowanie szkodników, które nie tylko niszczą mienie, ale również mogą przenosić groźne choroby. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnym technikom deratyzacji działamy skutecznie, a ponadto mamy atrakcyjne ceny.

Zamów specjalistów od deratyzacji z Killer DDD

Doskonale wiemy, że gryzonie, a zwłaszcza szczury to bardzo inteligentne zwierzęta, które trudno przechytrzyć. Pozbycie się ich ogólnodostępnymi metodami może być niezwykle trudne, dlatego też warto wziąć pod uwagę współpracę z profesjonalną firmą zajmującą się deratyzacją. Klientom z Gniezna polecamy usługi Killer DDD — skutecznej i sprawdzonej firmy z siedzibą w Pleszewie.

Deratyzacja: Gniezno

Szczury, myszy, nornice, a także wiele innych gryzoni często odwiedza takie pomieszczenia jak przydomowe szopy, magazyny, garaże, ale też obiekty mieszkalne czy komercyjne. Ich obecność stanowi zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych, stanu technicznego instalacji oraz sterylności magazynowanej żywności. Nie czekaj, aż kolonia się rozrośnie — skorzystaj z profesjonalnej pomocy. Klientom z Gniezna oferujemy usługi z zakresu deratyzacji, do których wykorzystujemy specjalne chwytacze (mechaniczne, elektryczne albo żywołowne), pułapki oraz karmniki zawierające trutki pokarmowe. Dbamy o to, by zastosowane rozwiązania były zabezpieczone przed domowymi zwierzakami i dziećmi. Skontaktuj się z nami, by umówić termin przyjazdu ekipy Killer DDD!