Skuteczna eliminacja insektów z domów i mieszkań — Września

Owady latające czy biegające takie jak między innymi karaluchy, prusaki, pchły, wszy, komary, muchy, rybiki cukrowe oraz mrówki potrafią być przyczyną wielu problemów. Niektóre żerują bezpośrednio na człowieku, żywiąc się krwią, przez co mogą przenosić choroby, a inne na pozostawionej przez niego żywności np. rozsypanym cukrze lub nieprawidłowo przechowywanej mące. Dezynsekcja to sposób na skuteczną eliminację takich insektów z domów i mieszkań.

Killer — dezynsekcja

Września i jej okolice należą do terenów, na których działamy. Oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta, a także wycenę usługi. Koszt przeprowadzanych przez nas czynności jest zależny od konkretnej sytuacji — liczby lub rodzajów insektów czy obranych metod działania. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym, gdyż korzystamy między innymi z zamgławiaczy ULV i termicznych, jak również precyzyjnych opryskiwaczy oraz aplikatorów do substancji działających na przykładowo karaluchy. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu!

Efektywna dezynsekcja we Wrześni

Klientów z Wrześni zapraszamy do skorzystania z oferty dezynsekcji, czyli działań mających na celu eliminację z otoczenia owadów biegających. Mieszkania, biura, hotele to miejsca, w których nie brakuje warunków korzystnych dla życia i rozmnażania się różnego rodzaju insektów. W łazience i kuchni chętnie zadomawiają się karaluchy. W zagłębieniach tapicerowanych mebli żyją pluskwy i wszy, które następnie żerują na ludziach. Bliskość ogrodów sprzyja migracjom mrówek, a zmieniające się pory roku — wchodzeniu do budynków owadów takich jak chińskie biedronki. Jeżeli zauważyłeś w swoim otoczeniu problem insektów — zachęcamy do nawiązania współpracy z Killerem — firmą z branży DDD, która zajmuje się m.in. skuteczną i szybką dezynsekcją. Nasi pracownicy dysponują niezbędnym dla przeprowadzenia efektywnych działań sprzętem, a także środkami. Zapraszamy!