Dezynsekcja ma na celu wyeliminowanie wszelkiego rodzaju szkodliwych ze względów gospodarczych oraz sanitarnych owadów biegających takich jak na przykład: (prusaki, karaluchy, kleszcze, pająki, pluskwy, mrówki, rybiki, wszy, pchły) oraz latających (muchy, komary, osy, ćmy, szerszenie, mole, mkliki) itp. Ich obecność może być przyczyną skażenia żywności oraz przenoszenia chorób wśród ludzi i zwierząt.

Gdy wszelkie domowe sposoby pozbycia się uciążliwych owadów zawiodły, koniecznie zadzwoń do nas!

Nasza firma stosuje wiele metod dezynsekcji dostosowując odpowiednią do danego rodzaju owada, złożoności problemu, środowiska i wielu innych czynników.

Zabieg dezynsekcji można wykonać poprzez zastosowanie środków:

  • fizycznych (para wodna, suchy lód, gorące powietrze, promieniowanie UV)
  • mechanicznych (wyłapywanie, odkurzanie)
  • chemicznych (insektycydy)

Zadzwoń 514514664

usuwanie i zwalczanie pluskiew poznań

OPIS METOD DEZYNSEKCJI

Zwalczanie pluskiew OPRYSKOWO POZNAŃ – metoda rotacyjna, trójfazowa

Pluskwa domowa jako owad bardzo uciążliwy i jednocześnie stosunkowo trudny w zwalczaniu musi być poddany co najmniej kilku zabiegom dezynsekcyjnym. W zależności od populacji owadów zalecamy stosowanie od 3 do nawet 5 zabiegów. Zabiegi wykonywane są techniką opryskową bądz zamgławiania – o tym decyduje technik.

Ważne jest zachowanie cykliczności (wykonywania działań w określonym odstępie czasowym 10-14dni), oraz rotacji insektycydów (stosowaniu związków chemicznych z różnych grup). Pluskwy wykazują silną chemoodporność na insektycydy.

Do zabiegów stosuje się środki  kontaktowo-pokarmowe. Działanie owadobójcze następuje w wyniku spożycia preparatu przez owady jak również poprzez kontakt owadów z powierzchnią na którą środek był naniesiony.
Zwalczanie pluskiew przy wykorzystaniu niniejszej metody pozwala na późniejsze bezpieczne przebywanie w danym pomieszczeniu – tuż po wyschnięciu prepartu i gruntownym przewietrzeniu. Przy tego typu zabiegach zgon owadów następuje stopniowo.

Zwalczanie pluskiew metodą ZAMGŁAWIANIA ULV POZNAŃ

Odpluskwianie techniką zamgławiania, jak sama nazwa wskazuje – polega na wytworzeniu w pomieszczeniu poddawanym zabiegowi swoistej mgły chemicznej. Do wytworzenia niniejszej mgły stosuje się specjalistyczne urządzenia aerozolujące, dzięki którym kropla chemiczna zastosowanego środka jest na tyle mała by mogła bezproblemowo penetrować trudno dostępne miejsca, unosić się wysoko pod sufitem, wnikać za meble których nie można odsunąć ze względu na wagę i gabaryty, oraz przedostawać się wszędzie tam gdzie nie można dostać się z klasycznym opryskiem tj. szpary, szczeliny, przestrzenie pod meblami – skutecznie docierając do owadów i powodując ich śmierć. Przy wykorzystaniu tej metody należy pochować produkty spożywcze, naczynia kuchenne, przedmioty osobiste, oraz zabawki. Po zabiegu pomieszczenia należy opuścić na kilka godzin, wcześniej uszczelniając wentylację i zamykając okna. Preparat osadza się na większości powierzchni skutecznie docierając do wszystkich owadów w pomieszczeniu, nawet tych głęboko poukrywanych. Po powrocie należy intensywnie wywietrzyć a wskazane powierzchnie umyć.

Skuteczna dezynsekcja — odpluskwianie Poznań i okolice

Problem ze szkodnikami nie występuje wyłącznie na zaniedbanej, brudnej przestrzeni. Bardzo często się zdarza, że prusakikaraluchy czy mole zagnieżdżają się w pomieszczeniach regularnie sprzątanych, ukrywając się w najmniejszych zakamarkach podłóg i tym podobnych miejsc. Zwalczanie szkodnikóna własną rękę jest bardzo ciężkie, a wręcz niemożliwe do wykonania. Dezynsekcja powinna być przeprowadzona w kilku sesjach, dzięki czemu Klient zyska pewność, że całkowicie pożegnał się z tym problemem. Przy użyciu profesjonalnych sprzętów, a także odpowiednich substancji chemicznych odpluskwianie mieszkań, domów czy klatek schodowych jest znacznie efektywniejsze. Zapraszamy do Pleszewa nieopodal Poznania, gdzie mieści się siedziba naszej firmy KILLER.

Zwalczanie prusaków i karaluchów w Poznaniu

Jako doświadczeni specjaliści działający od lat w branży DDD doskonale poznaliśmy najskuteczniejsze metody walki ze szkodnikami. Wykorzystujemy trzy sposoby unieszkodliwiania karaluchów, stosując środki fizyczne, mechaniczne oraz chemiczne. W zależności od natężenia występowania tych nieproszonych gości nasi eksperci dopasowują konkretną metodę, wdrażając odpowiednie rozwiązania. Działamy na bazie:

  • pary wodnej,
  • promieniowania UV,
  • gorącego powietrza,
  • suchego lodu,
  • niezastąpionych insektycydów.

Zwalczanie prusaków i karaluchów czy usuwanie pluskwy domowej jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Usuwanie pluskiew — Poznań: główny obszar działania firmy KILLER

Walka z uciążliwymi pluskwami bywa bardzo męcząca, dlatego warto skorzystać z usług firmy oferującej odpluskwianiePoznań jest obszarem, w jakim działamy kompleksowo. Stosujemy środki kontaktowo-pokarmowe, jak również technikę zamgławiania, która wymaga już opuszczenia lokalu przez domowników na kilka godzin. Po takim odpluskwianiu należy usunąć martwe insekty, ale też dokładnie wywietrzyć mieszkanie.

Produktywne zwalczanie karaluchów w Poznaniu

Poznań to miasto prężnie rozwijające swoją gospodarkę przestrzenną i tworzące kolejne blokowiska. Można jednak tam znaleźć również stare kamienice, nadgryzione zębem czasu mieszkania komunalne oraz miejsca, gdzie lokatorzy nie mogą się odpędzić od nękających ich insektów. Specjaliści z firmy KILLER przyjmują zlecenia z kategorii zwalczania pluskiew, moli, szerszeni, mrówek wesz, pcheł itp. Chętnie pomożemy Państwu w usunięciu szkodników, a także udzielimy wszelkich informacji dotyczących dalszych działań. Ustalimy, kiedy należy wykonać kolejną serię dezynsekcji, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy — odpowiemy na wszystkie pytania.